Lusti
... nielen pre náročných ...
Therm-ic
Therm-ic Snowboardy Lyže

Vitajte na stránke lusti.sk

Nechceme byť e-shop, pretože sme presvedčení, že hodnota a kvalita značky Lusti si zaslúži individuálny a kvalifikovaný prístup k jej priaznivcom, a ten e-shopy nevedia zabezpečiť.

Zaoberáme sa predajom lyží a snowboardov českej značky LUSTI v SR. Táto práca je pre nás koníčkom a veríme, že našu vášeň v lyžovaní dokážeme premietnuť do kvalitného a rýchleho poradenstva pri kvalifikovanom výbere vhodných lyží alebo snowboardov pre Vás. Nechajte si poradiť od nás, skutočných lyžiarskych špecialistov. Dajte nám šancu, aby sme Vám to dokázali.

Kontaktujte nás ...sme tu pre Vás!

História výrobcu značky siaha do roku 1993, kedy sa v Krkonošiach začalo s výrobou menej výkonných lyží, predávaných prevažne v Nemecku a Rakúsku ,ale napr. aj v Amerike. Prirodzeným vývinom a nadobudnutými skúsenosťami z výroby sa odhodlal zakladateľ p. Milan Luštinec niekedy na prelome tisícročí o výrobu a predaj kvalitných sendvičových lyží pod svojou obchodnou značkou LUSTI. Od tohto obdobia sa značka postupne vyprofilovala a dnes ponúka lyže a snowboardy všetkých kategórií, prevažne však pre športovo založených lyžiarov až „fajnšmekrov“. Napriek neustálemu medziročnému nárastu výroby a predaja sa jedná o výrobu manufaktúrneho typu, s vysokým podielom ručnej práce. Základnou technológiou výroby je po vrstvách lepená sendvičová konštrukcia, ktorá je dodnes využívaná aj pri najkvalitnejších lyžiach, používaných vo Svetovom Pohári FIS. Samozrejmosťou je drevené jadro po celej dĺžke lyže a to dokonca aj pri detských modeloch.

Informácie na stránke nech sú pre Vás len impulzom k tomu, aby ste sa odhodlali vyskúšať naše testovacie lyže a zistiť, že Lusti sú výnimočné. Test je VŽDY ten najlepší spôsob ako si vybrať správny model a dĺžku, pretože každý z nás máme na lyže individuálne požiadavky. Na tieto účely máme pripravené testovacie akcie v rôznych strediskách, prípadne sa vieme prispôsobiť Vašej požiadavke a dohodnúť si aj individuálne testovanie. ( Sledujte sekcie novinky alebo mobilné testovacie centrum )

Organizujeme počas sezóny aj niekoľko testovacích akcií v Alpách, kde je možné počas celého pobytu lyže prakticky testovať a porovnávať, zdokonaľovať si svoju techniku pod naším dozorom, teoreticky sa o produktoch veľa dozvedieť, prípadne len podiskutovať o všeobecných témach a okrem iného spoznávať nové strediská. O ďalšiu zábavu je vždy postarané ( sledujte sekciu novinky ) . Tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorej z testovacích akcií.

Želáme Vám radosť z každého oblúka na lyžiach a snowboardoch zn. LUSTI.

Za Lusti v SR,
Michal Sýkora

Kontakt
KOŠÚTKA - Hriňová
Páči sa nám: